Hledáte autopůjčovnu v Ostravě, která Vám bude vyhovovat? Chcete ušetřit peníze za pronájem a čas, který byste strávili hledáním a obvoláváním autopůjčoven? Pomůžeme Vám!

Stačí, když nám pošlete přes poptávkový formulář Vaše požadavky. Porovnáme je s nabídkami autopůjčoven v Ostravě a s těmi nejvýhodnějšími Vás kontaktujeme.

autopůjčovna Ostrava - o službě

Sepsali jsme pár řádků, které by Vás měli hlouběji informovat o naši službě. S námi nemáte opravdu o co přijít, s námi můžete pouze získat!

Pro koho je služba určena

peníze

Tato služba je určena pro každého, který nerad zbytečně plýtvá se svým časem a penězi. Zkrátka pokud si potřebujete půjčit vozidlo zde v Ostravě, je tato služba určena právě pro vás. Již neztrácejte čas procházením spousty nabídek místních autopůjčoven. Vše za vás udělá naše široká databáze, ve které najdete právě ty nejvýhodnější nabídky, které jsou pouze u nás. Měsíčně přivedeme autopůjčovnám desítky zákazníků, tudíž si můžeme dovolit poskytnout jejich služby levněji. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář, do kterého zadáte vaše požadavky na vozidlo a dobu jeho využití a naši pracovníci vás nezávazně kontaktují s několika konkrétními nabídkami. Je jen na vás jestli některé z nich využijete nebo ne. K ničemu se zde nezavazujete a vše je navíc zcela zdarma. Naši zákazníci se k nám vždy rádi vracejí.

Jako jediní Vám s výběrem vozu ještě poradíme. Stačí, když vyplníte náš poptávkový formulář, ve kterém uvedete základní požadavky a my Vám vybere takový vůz, který bude Vašim kritériím vyhovovat a ještě za pronájem zaplatíte co nejméně.

Nejsme tu pouze na krátkodobé pronájmy pro soukromé potřeby, ale také na dlouhodobé pronájmy pro firemní zaměstnance. Mnohdy je výhodnější využít služeb autopůjčovny než kupovat nový vůz (zaměstnanec ve zkušebním období apod.). Při pronájmu vozidla na delší dobu počítejte s velkou slevou. Pro provozovatele autopůjčoven je určitě výhodnější pronajmout automobil na měsíc než na 2 dny, proto ta cena. S námi ušetříte čas hledáním autopůjčovny, který můžete investovat do Vašeho podnikání a především Vaše peníze.

Jak naše služba funguje?

jak to funguje

Vše je naprosto jednoduché. V první řadě stačí navštívit naše stránky a předat nám informace o tom, o jaké vozidlo a na jakou dobu máte zájem. Toto vše se uskuteční pomocí poptávkového formuláře, kde vše máte možnost podrobně zadat. Naše široká databáze prověřených autopůjčoven vyhodnotí vaše požadavky a naši pracovníci vás kontaktují s konkrétními nabídkami buďto emailem nebo telefonicky. Vy se poté můžete naprosto svobodně rozhodnou, zdali některé nabídky využijete či nikoli. Určitě vás do ničeho nebudeme nutit. Na druhou stranu vám ale můžeme zaručit, že se jedná o nejlepší možné nabídky. Pokud vy jste se naší nabídky rozhodly využít, předáme vaše kontaktní údaje příslušné autopůjčovně a ta se s vámi spojí a blíže se domluvíte na detailech. Můžete si být ale jisti, že se domluvené podmínky již nijak měnit nebudou.

Proč je tato služba ZDARMA?

Jak jistě víte, každá autopůjčovna se musí nějak propagovat, aby si zajistila zákazníky, kteří budou využívat jejich služeb. Toto je opravdu velice finančně náročná záležitost. Díky našemu webu, se však propagací nemusí příslušné autopůjčovny zaobírat, Vše totiž uděláme za ně. Proto jsou naše nabídky, tak výhodné. Díky veliké úspoře finančních prostředků autopůjčoven za reklamní kampaň, můžou našim klientům poskytnout výhodnější sazby, než normálně poskytují. My jim pravidelně účtujeme pouze provize za přivedené klienty, které jsou mnohem nižší než náklady na klasickou reklamní kampaň. Vše tak získáte nejen zdarma, ale také výhodněji, než kdybyste si autopůjčovnu našli sami na internetu. Nehledejte v tom žádný háček. Klient přivedený prostřednictvím našeho webu je pro půjčovnu mnohem levnější než klient klasický. Proto mu můžou také poskytnout lepší cenu.

Pokud za touto službou hledáte stále nějaký háček, srovnejte nás se slevomatem, který funguje na principu, více zákazníků, nižší cena.

Doporučte Vašim známým naši službu: autopůjčovna Praha | autopůjčovna Brno | autopůjčovna Olomouc | autopůjčovna Plzeň